Sort by

Steven has logged 12 entries for films during August 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mustang

Mustang

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Equity

Equity

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Indignation

Indignation

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Don't Think Twice

Don't Think Twice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
Read the review Edit this entry  
05
Tallulah

Tallulah

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry