RSS feed for Steven

Steven has logged 14 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★
Edit this entry  
21
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Summer 1993

Summer 1993

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
American Animals

American Animals

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Hardcore

Hardcore

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Let the Sunshine In

Let the Sunshine In

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Blue Collar

Blue Collar

1978
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Tale

The Tale

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry