Sort by
  • Family Switch

    ½

  • Napoleon

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • A Normal Family

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Spirit of Ecstasy

    ★★

  • Solo

    ★★★★

  • Arthur&Diana

  • Dumb Money

    ★★★

  • Not a Word

    ★½

  • Seagrass

    ★★½

  • Uproar

    ★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★½

  • The Rescue: The Weight of the World

    ★★½

  • NYAD

    ★★★

  • Rustin

    ★★½

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Heart of Stone

    ★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Smugglers

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Bird Box Barcelona

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Banel & Adama

    ★★½

  • The Feeling That the Time for Doing Something Has Passed

    ★★

  • Monster

    ★★★★★

  • Fast X

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★½

  • Ghosted

    ½

  • Cocaine Bear: The True Story

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • The Magician's Elephant

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Limbo

    ★★★½

  • 20,000 Species of Bees

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Flora and Son

    ★★★

  • Slow

    ★★★½