• Jackass 4.5

  • Men

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Val

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★½

  • Annette

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Sasquatch

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★