Sort by
  • Damage

    ★★½

  • Sex, Lies, and Videotape

    ★★★★

  • Hotel for Dogs

    ★★★½

  • The Wonders

    ★★★½

  • Joy

    ★★★½

  • The Oyster Princess

    ★★★½

  • Lolita

    ★★★★½

  • The Lady in the Van

    ★★½

  • Glassland

    ★★★

  • The Doll

    ★★★★

  • Ali: Fear Eats the Soul

    ★★★★

  • The Good Lie

    ★★★½

  • Ossessione

    ★★★

  • Barry Lyndon

    ★★★★½

  • When Harry Met Sally...

    ★★★★½

  • Nine 1/2 Weeks

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Titanic

    ★★★½