• Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Christmas Is You

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Love Hard

    ★★★

  • The Exorcism of God

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★★

  • Nightbooks

    ★★

  • The Humans

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Clickbait

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Chair

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Titane

    ★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Annette

    ★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Breaking Boundaries: The Science of Our Planet

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Seaspiracy

  • Nobody

    ★★★★

  • Boogie

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Moxie

    ★★

  • Boss Level

    ★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★

  • Passing

    ★★★

  • Censor

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

  • The Call

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★