RSS feed for Agnese

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Moonlight

  Moonlight

  ★★★★½

  god I still feel something trembling deep inside of me when I think about this film, and it's been weeks since I watched it.

 • Gold

  Gold

  A surprisingly fine film. Too sloppy at times, and probably could have been much improved if cut in length, but overall an enjoyable, not overly pretentious film. Too bad it sort of disappeared in all this award season buzz.

Popular reviews

More
 • A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence

  A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence

  ★★★★★

  Kino maģija slēpjas tajā, ka ir iespējams salikt kopā ļoti nesavietojamas detaļas un tas viss saslēdzas tādā kopējā naratīvā un kopējā pasaulesainā, kura nepakļaujas objektīvās realitātes uzstādītajiem kritērijiem, bet eksistē pati par sevi. Pasaule, kurā vienmēr kaut kas notiek logos, pasaule, kurā cilvēki viens otram zvana, lai pateiktu, ka viņi priecājas dzirdēt, ka tev tik labi klājas, pasaule, kurā Zviedrijas karalis atpakaļceļā no sakāves kaujas laukā, apstājas pie bāra, bet netiek tualetē, jo tā ir aizņemta. Pasaule, kas ir dziļi…

 • Heart of a Dog

  Heart of a Dog

  Iespējams, viens no smalkākajiem stāstiem par to, kā dzīvot ar zaudējumu. ļoti personīgi, brīžiem neērti, taču pārsteidzoši skaisti, emocionāli un uzrunājoši.