RSS feed for AGPerson

AGPerson has logged 31 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
What's My Name | Muhammad Ali

What's My Name | Muhammad Ali

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Amazing Grace

Amazing Grace

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
New York, New York

New York, New York

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thor

Thor

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Blue Streak

Blue Streak

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Wet Hot American Summer: Ten Years Later

Wet Hot American Summer: Ten Years Later

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Clerks

Clerks

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Wet Hot American Summer

Wet Hot American Summer

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Hummingbird Project

The Hummingbird Project

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wet Hot American Summer: First Day of Camp

Wet Hot American Summer: First Day of Camp

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Greta

Greta

2018
×
★★
Read the review Edit this entry