RSS feed for AGPerson

AGPerson has logged 13 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Dave Chappelle: Sticks & Stones

Dave Chappelle: Sticks & Stones

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Mask

The Mask

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry