Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
It’s Better Not to Think About Anything

It’s Better Not to Think About Anything

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Serpico

Serpico

1973
×
★★★★
Edit this entry  
05
Sidewalls

Sidewalls

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Ituzaingó v3rit4

Ituzaingó v3rit4

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
It’s Better Not to Think About Anything

It’s Better Not to Think About Anything

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Il Sorpasso

Il Sorpasso

1962
×
★★★★
Edit this entry  
30
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
La Flor

La Flor

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Weasel's Tale

The Weasel's Tale

2019
×
½
Read the review Edit this entry