Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ten Little Mistresses

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Ajoomma

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ½

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • BLACKPINK: The Movie

  • Memoria

    ★★★★½