Sort by
  • Bullet Train

    ★★★★

  • Kira We El Gin

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • The Heike Story

  • Ranking of Kings

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • A Hero

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • ODDTAXI

  • Save Ralph

  • Soul

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

  • Attack on Titan: Chronicle

  • Extraction

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Dorohedoro

    ★★★★

  • Dolittle

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip - A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Sons of Rizk 2

  • Mohamed Hussein

  • The Blue Elephant 2

  • Vinland Saga

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

  • The Passage

  • Casablanca

  • When They See Us

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • Les Misérables

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: Blindspot

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Pain and Glory

  • Captain Marvel

  • The Farewell

    ★★★★

  • The Secret Men Club

  • Dororo

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bohemian Rhapsody

  • Maniac