Sort by
  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Prey

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Rivo

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Finch

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Take Care of Zizi

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Bodyguard

  • Boss Level

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★★★

  • The Comeback Trail

    ★★★

  • The Black Box

    ½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

    ★★★½

  • Robin's Wish

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★½

  • Force of Nature

    ★★½

  • Irresistible

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½