• Teen Titans: The Judas Contract

    ★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Justice League Dark

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★½

  • Kizumonogatari Part 3: Reiketsu

    ★★★★★

  • Passengers

    ★★★½

  • Resident Evil: The Final Chapter

  • Underworld: Blood Wars

    ★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★½

  • Gantz:O

    ★★★★

  • Split

    ★★★★½

  • A Silent Voice

    ★★★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Kizumonogatari Part 2: Nekketsu

    ★★★★★

  • War Dogs

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★½

  • Sultan

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★★½

  • The Legend of Tarzan

    ★★★

  • Mower Minions

    ★★★

  • Now You See Me 2

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

    ★★½

  • The BFG

    ★★½

  • Me Before You

    ★★★½

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★½

  • Justice League vs. Teen Titans

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★½

  • Dirty Grandpa

  • Batman: Bad Blood

    ★★★

  • The 5th Wave

    ★★½

  • Kizumonogatari Part 1: Tekketsu

    ★★★★½

  • Friend Request

    ★½

  • Bajirao Mastani

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Bilal: A New Breed of Hero

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • The Big Short

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★½

  • Room

    ★★★★½

  • American Ultra

    ★★

  • Fantastic Four

    ★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Pixels

    ★★