• Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Dou kyu sei – Classmates

    ★★★

  • Kase-san and Morning Glories

    ★★★★★

  • Coffee & Kareem

    ½

  • Paradise Kiss

    ★★★★

  • The Princess Diaries

    ★★½

  • Kiss that Kills

    ★★★

  • The Spy

    ★★½

  • The Big Short

  • Tower Heist

    ★★

  • Reflexões de um Liquidificador

    ★★★★★

  • World War Z

    ★★½

  • The German Doctor

    ★★★

  • Allied

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★

  • Get the Grift

  • 21