• The Suicide Squad

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Xtreme

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Dynasty Warriors

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Homunculus

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Dark Web: Cicada 3301

    ★★★

  • Cosmic Sin

    ½

  • Shook

    ★½

  • Man Under Table

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Songbird

    ½

  • Knuckledust

    ★★

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ½

  • The Good Lord Bird

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Minor Premise

    ★★★½

  • The Block Island Sound

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★

  • Deliver Us From Evil

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★★

  • Double World

  • Unhinged

    ★½

  • Money Plane

    ★½

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • The Clearing

    ½

  • Black Holes: The Edge of All We Know

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • 365 Days

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Meanwhile on Earth

    ★★★½

  • His House

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★½

  • A Beautiful Place to Die: A Martha's Vineyard Mystery

    ★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★½

  • Cats

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Primal

    ½

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Kill Chain

    ★★½

  • Impetigore

    ★★★

  • Random Acts of Violence

    ★★½