Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Love in Taipei

    ★★

  • River Wild

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • On the Come Up

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

  • The Bubble

    ★★½

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • DMX: Don't Try to Understand

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Dopesick

  • Encanto

    ★★★