aisha has logged 24 entries for films during October 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Flatliners

Flatliners

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Darjeeling Limited

The Darjeeling Limited

2007
×
Read the review Edit this entry  
18
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
England Is Mine

England Is Mine

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Holidays

Holidays

2016
×
Read the review Edit this entry  
15
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Goodnight Mommy

Goodnight Mommy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Step Up

Step Up

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Satan's Slaves

Satan's Slaves

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Eyes Without a Face

Eyes Without a Face

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
XX

XX

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry