Sort by
  • Prey

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Royal Treatment

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Deadly Illusions

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Cherry

    ½

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Monster Hunter

    ½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Rebecca

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★★

  • Soul

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★½

  • Não Vamos Pagar Nada

    ★★½

  • Run

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Black Is King

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Irresistible

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Rich in Love

    ★★

  • Normal People

    ★★★★½

  • A Modern Farewell

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★½

  • Mulan

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Vanished

    ★★