RSS feed for aitur_
  • Here

    ★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • How I Live Now

    ★★★

  • Blade Runner

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Good Will Hunting

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★

  • Confessions

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★

  • The Days That Confused

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Batman Begins

    ★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • On the Beach at Night Alone

    ★★★

  • I Origins

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★