Sort by

anthony has logged 95 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
After We Collided

After We Collided

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
After

After

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
22
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
Read the review Edit this entry  
19
Ava

Ava

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Holidate

Holidate

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Run

Run

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
His House

His House

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ginger Snaps

Ginger Snaps

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
What Keeps You Alive

What Keeps You Alive

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
American Pie Presents: Girls' Rules

American Pie Presents: Girls' Rules

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Vampires vs. the Bronx

Vampires vs. the Bronx

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Addams Family

The Addams Family

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Dick

Dick

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Work It

Work It

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Project Power

Project Power

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Spree

Spree

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Killer Klowns from Outer Space

Killer Klowns from Outer Space

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Banana Split

Banana Split

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
You Should Have Left

You Should Have Left

2020
×
Read the review Edit this entry  
11
Shirley

Shirley

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Buffaloed

Buffaloed

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
See You Yesterday

See You Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Becky

Becky

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Extraction

Extraction

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry