• Jurassic World: Dominion

    ★★★★½

  • Paranormal Activity 7

  • Morbius

    ★★★★

  • The 355

    ★★★

  • Escape Room 2

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Jackass 4

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Cinderella

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • In The Heights

    ★★★★½

  • Vivo

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Spirit Untamed

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • The Asset

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★½

  • Voyagers

    ★★★★

  • Bob's Burgers: The Movie

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • F9

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Nobody

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Bliss

    ★★½

  • Finding 'Ohana

    ★★

  • Palmer

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • The Devil's Light

  • The Marksman

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★★

  • The Dig

    ★★

  • Locked Down

    ★½

  • The White Tiger

    ★★½

  • Fatale

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★