Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★★

  • Lost in Translation

    ★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★

  • Embrace of the Serpent

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • The Northman

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • After Yang

    ★★

  • Rounders

    ★★½

  • Lunana: A Yak in the Classroom

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Encanto

    ★★