RSS feed for AJ

AJ has rated 34 animated films.

  • Toy Story 4

    ★★

  • Cars

  • The Animatrix

    ★★

  • The Incredibles

    ★★★★

  • The Adventures of Tintin

    ★★★

  • Brave

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★

  • Inside Out

    ★★

  • The Wind Rises

    ★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★½

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★½

  • WALL·E

    ★★½

  • Finding Nemo

    ★★½

  • 9

    ★½