RSS feed for AJ

AJ has rated 34 family films.

  • Toy Story 4

    ★★

  • Cars

  • The Incredibles

    ★★★★

  • Brave

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★

  • Inside Out

    ★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★½

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • Maleficent

    ★★

  • Tomorrowland

    ★★

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★

  • The Muppets

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★½

  • WALL·E

    ★★½

  • The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

  • E.T. the Extra-Terrestrial

    ★★

  • Finding Nemo

    ★★½

  • Toy Story 3

    ★★★