RSS feed for AJ

AJ has rated 20 horror films.

  • The Dead Don't Die

    ½

  • Zombieland

    ★★

  • Psycho

    ★★

  • Grindhouse

    ★★

  • Hellboy II: The Golden Army

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★

  • Planet Terror

  • Blade

    ★★½

  • Black Swan

    ★½

  • Underworld: Awakening

    ★½

  • Jacob's Ladder

    ★★★★

  • Let the Right One In

    ★★★★★

  • Blade II

    ★½

  • Blade: Trinity

    ★½

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★½

  • The Thing

    ★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • Underworld: Blood Wars

    ★★½