RSS feed for AJ

AJ has rated 102 science fiction films.

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Dark Phoenix

    ½

  • Austin Powers in Goldmember

    ★½

  • The Animatrix

    ★★

  • Underworld: Rise of the Lycans

    ★★

  • Justice League

    ½

  • The Dark Tower

  • X-Men: Apocalypse

  • Star Trek Into Darkness

    ★½

  • Pacific Rim

  • Interstellar

    ★½

  • Inception

    ★★

  • Cloud Atlas

    ★★

  • Chappie

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Gravity

    ★★★

  • The Martian

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★