RSS feed for AJ

AJ has rated 97 thrillers.

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • The Report

    ★★★★

  • Anna

  • Parasite

    ★★½

  • Knives Out

    ★★

  • Underworld: Rise of the Lycans

    ★★

  • Sin City

    ★★★½

  • Miami Vice

    ★★★½

  • Skyfall

    ½

  • Jack Ryan: Shadow Recruit

    ½

  • The American

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★½

  • John Wick

    ★★½

  • Gravity

    ★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • Psycho

    ★★

  • Grindhouse

    ★★

  • Snowden

    ★★½