RSS feed for AJ
  • Seasons

    ★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Chef

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★½

  • Birth of the Dragon

    ★★

  • Get Out

    ★★

  • Free Fire

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Logan Lucky

    ★★½

  • National Bird

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★½

  • Red Sparrow

    ★★½

  • Aquaman

    ★½

  • Tiger Girl

    ★★

  • Vice

    ★★★

  • The Square

    ★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½