RSS feed for AJ

AJ has rated 26 films ½ .

  • The Dead Don't Die

    ½

  • Dark Phoenix

    ½

  • Skyfall

    ½

  • Jack Ryan: Shadow Recruit

    ½

  • Justice League

    ½

  • Noah

    ½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Brüno

    ½

  • Pretty Woman

    ½

  • School of Rock

    ½

  • Bruce Almighty

    ½

  • Ace Ventura: Pet Detective

    ½

  • Inglourious Basterds

    ½

  • X-Men Origins: Wolverine

    ½

  • Rocky IV

    ½

  • The Matrix Revolutions

    ½

  • Dick Tracy

    ½

  • The Boondock Saints

    ½