AJ has rated 98 films ★★ .

  • Mank

    ★★

  • Sahara

    ★★

  • Red Sparrow

    ★★

  • Less than Zero

    ★★

  • Ex Machina

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Bit

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • The Battle of Algiers

    ★★

  • Harriet

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Moneyball

    ★★

  • Shaft

    ★★

  • Knives Out

    ★★

  • The Animatrix

    ★★