AJ has rated 49 films ★★★½ .

  • Parasite

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Master and Commander: The Far Side of the World

    ★★★½

  • The Vast of Night

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★½

  • The Insider

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • J.R.R. Tolkien's The Hobbit

    ★★★½

  • Mary and Max

    ★★★½

  • Sin City

    ★★★½

  • Miami Vice

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • Citizen Kane

    ★★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★½

  • Hellboy II: The Golden Army

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½