AJ has rated 74 films ★★★ .

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • The Nice Guys

    ★★★

  • 13th

    ★★★

  • Margin Call

    ★★★

  • Zodiac

    ★★★

  • Slay the Dragon

    ★★★

  • Infernal Affairs

    ★★★

  • Battle Royale

    ★★★

  • Foxcatcher

    ★★★

  • Molly's Game

    ★★★

  • Frailty

    ★★★

  • Inside Man

    ★★★

  • Locke

    ★★★

  • Wind River

    ★★★

  • The Grifters

    ★★★

  • In the Heat of the Night

    ★★★

  • A Single Man

    ★★★

  • The Secret in Their Eyes

    ★★★