RSS feed for Liliana

Liliana has logged 31 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Room

The Room

2003
×
½
Edit this entry  
17
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Edit this entry  
21
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
Edit this entry  
11
Bye Bye Germany

Bye Bye Germany

2017
×
★★★
Edit this entry  
08
Cars 3

Cars 3

2017
×
★★½
Edit this entry  
02
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Edit this entry  
02
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Edit this entry  
20
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★
Edit this entry  
29
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
05
Logan

Logan

2017
×
★★★½
Edit this entry  
24
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Fences

Fences

2016
×
★★½
Edit this entry  
23
Jackie

Jackie

2016
×
★★★
Edit this entry  
22
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Moana

Moana

2016
×
★★★
Edit this entry  
18
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★
Edit this entry  
16
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★
Edit this entry  
12
Lion

Lion

2016
×
Edit this entry  
08
Toni Erdmann

Toni Erdmann

2016
×
★★★½
Edit this entry  
04
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★
Edit this entry  
03
Elle

Elle

2016
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★
Edit this entry  
02
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★½
Edit this entry  
01
Silence

Silence

2016
×
★★★½
Edit this entry  
31
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★½
Edit this entry  
27
Loving

Loving

2016
×
★★★
Edit this entry  
14
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★
Edit this entry  
10
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★½
Edit this entry  
02
Heidi

Heidi

2015
×
★★½
Edit this entry  
01
Captain Fantastic

Captain Fantastic

2016
×
★★★★
Edit this entry