• Snoopy Presents: To Mom (and Dad), With Love

  • Marmaduke

    ★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Snoopy Presents: It’s the Small Things, Charlie Brown

  • Ice Age: Scrat Tales

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The In Between

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Days of Our Lives: A Very Salem Christmas

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Rumble

    ★★★

  • Dog Cop 7: The Final Chapter

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

    ★★★★

  • Something's Coming: West Side Story

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • 5 More Sleeps 'til Christmas

  • Trolls Holiday in Harmony

  • A Loud House Christmas

    ★★½

  • 95th Annual Macy's Thanksgiving Day Parade

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Ciao Alberto

  • Olaf Presents

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • The Most Magical Story on Earth: 50 Years of Walt Disney World

    ★★★½

  • The Duel

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Loud House Movie

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Who Are You, Charlie Brown?

    ★★½

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Far From the Tree

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½