Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Troll

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ½

  • Cursed Friends

    ½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amsterdam

    ★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Bin

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • The Stranger

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Marmaduke

    ½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

  • The Harder They Fall

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Copshop

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Karen

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ½

  • Aftermath

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Pig

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Forever Purge

  • Black Widow

    ★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Loki

    ★★★½

  • Hug the Sun