Sort by
  • Family Switch

    ★★★

  • The Christmas Classic

    ★★★

  • All the Light We Cannot See

  • Wingwomen

    ★★★½

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Bodies

  • The Fall of the House of Usher

  • Ballerina

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Fear the Night

    ★★

  • Justified: City Primeval

  • Full Circle

  • Hidden Strike

    ★★

  • Hijack

  • God Is a Bullet

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • AKA

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Quasi

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Simulant

    ★½

  • Renfield

    ★★★

  • On a Wing and a Prayer

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Fair Play

    ★★½

  • You People

    ★★½

  • Dog Gone

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Kaleidoscope

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Big 4

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Christmas with the Campbells

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★★

  • Poker Face

    ★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • A Maple Valley Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Low Country: The Murdaugh Dynasty

    ★★★★

  • Jolly Good Christmas

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★