Sort by
  • Scream

    ★½

  • Big Eyes

    ★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★★

  • The Lorax

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★★★

  • Metal Lords

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★

  • Brie's Bake Off Challenge

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★½

  • My Teacher, My Obsession

    ½

  • Easy A

    ★★★★★

  • Election

    ★★★★½

  • Almost Famous

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★