• Bullet Train

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • The Bubble

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★½

  • Death to 2021

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

  • Spider-Man: No Way Home

  • Hawkeye

    ★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Arsène Wenger: Invincible

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Love Hard

  • Encanto

    ★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • I've Been Trying To Tell You

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Free Guy

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

  • Fear Street: 1978

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Jitters

  • Doll Parts

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Nobody

    ★★

  • Citadel

  • WandaVision

  • The Pembrokeshire Murders

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Ripper

    ★★★★

  • Mank

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Freaky

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Old Guard

  • Normal People Confessions

  • The Lovebirds

  • Charlie Brooker's Antiviral Wipe

  • The Wrong Missy

  • Normal People

  • Extraction

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • All the Bright Places

    ★½

  • Scenes from My Life

  • Lost Girls

    ★½