Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Cage Match

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Poison

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Passenger

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Concrete Utopia

    ★★★★

  • Justice League: Warworld

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Death's Roulette

    ★★

  • Bizarro World

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • /IMAGINE

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Paint

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • If You Were the Last

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★½

  • Reality

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Rye Lane

    ★★★★½