Sort by
  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Masking Threshold

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • My Son

    ★★★½

  • The Death of David Cronenberg

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Humans

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • 7 Prisoners

    ★★★½

  • Happening

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Terrible Things

    ★★★½

  • Finde

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Eating in the Dark

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★★

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Irradiation

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Hellbender

    ★★½

  • What Josiah Saw

    ★★★★

  • Luzifer

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Transformers: War for Cybertron: Kingdom

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★★

  • Raging Fire

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Nitram

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • The Medium

    ★★½

  • Benedetta

    ★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Supercool

    ★★★½

  • The 8th Night

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Midnight

    ★★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Lansky

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½