Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

    ★★★★

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★★★½

  • Blind Waters

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Sharksploitation

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Black Demon

    ½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Wanton

    ★★★★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Weathering

    ★★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★★½

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Flora and Son

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Transfusion

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • He Will Find A Way Inside

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Carnifex

    ★★★

  • Mama's Boy

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Jim

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Hornbeam

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Winter Boy

    ★★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Maneater

    ½

  • Beast

    ★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★★

  • Of an Age

    ★★★★

  • Punch

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★