• Save Ralph

  • Raya and the Last Dragon

  • Moxie

  • Crazy About Her

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Malcolm & Marie

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • The Dig

  • Pretend It's a City

  • The Guest Room

  • SanPa: luci e tenebre di San Patrignano

  • Tutti per 1 - 1 per tutti

  • The Midnight Sky

  • Rose Island

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • 10 giorni con Babbo Natale

  • Natale in Casa Cupiello

  • The Time of Indifference

  • The Princess Switch: Switched Again

  • At the Café

  • Happiest Season

  • Ferro

  • Mank

  • The Life Ahead

  • The Craft: Legacy

  • Holidate

  • Little Fish

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

  • Once Upon a Snowman

  • The Empty Man

  • Roald Dahl's The Witches

  • Shadows

  • Out Of My League

    ★★★½

  • Rebecca

  • I'm Your Woman

  • Soul

  • Baby Done

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • Enola Holmes

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • This Is Paris

    ★★★

  • We Are Who We Are

  • I Care a Lot

  • Another Round

  • Nomadland

  • Ammonite

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Predators

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • J'ador

  • The Macaluso Sisters

    ★★★★

  • One Night in Miami...

  • Assandira

    ★★★

  • In My Room

  • Pieces of a Woman

  • Miss Marx

    ★½

  • Our Father

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The Broken Hearts Gallery

  • The Ties

  • Fellini of the Spirits

  • Tenet

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★½

  • After We Collided

  • Bataclan

  • I Used to Go Here