Sort by
  • Diabolik - Ginko all'attacco!

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Strangeness

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Robbing Mussolini

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Hummingbird

    ★★½

  • Manticore

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Dry

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Lord of the Ants

    ★★★★½

  • Amanda

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The March on Rome

    ★★★½

  • Other People's Children

    ★★★★

  • L'immensità

    ★★★

  • Love Life

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Letter to My Mother for My Son

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Travelling

    ★★★★★

  • Margins

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Il pataffio

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Christina

    ★★★★½

  • Io e Spotty

    ★★½

  • A Tale of Filipino Violence

    ★★★★★

  • Pietà

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Nostalgia

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Falcon Lake

    ★★★★½

  • War Pony

    ★★★★

  • Pamfir

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Marcel!

    ★★★★

  • The Night of the 12th

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Rodéo

    ★★★★

  • Exterior Night

    ★★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • The Pentaverate

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Perfect Dinner

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½