• Red Notice

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Algo que pasó en la cuarentena

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Call

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★

  • The Devil All the Time

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★★

  • Chemical Hearts

    ★½

  • El encanto

    ½

  • Normal People

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

  • Onward

  • The Night Clerk

    ★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • His House

  • Little Women

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • The Sleepwalkers

    ★★★★

  • The Platform

  • Joker

  • The Assistant

    ★★★½

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • It Chapter Two

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • Toy Story 4

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • The Lighthouse

  • Bacurau

    ★★★★★

  • Chernobyl

  • The Neighbors' Window

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★★★

  • Us

  • Booksmart

  • Long Shot

  • Captain Marvel

  • Velvet Buzzsaw

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile