• Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • X

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • The Tuck Rule

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

  • The Tinder Swindler

  • Louis C.K.: Sorry

  • Don't Look Up

    ★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • A Man Named Scott

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Britney vs. Spears

  • Untold: Breaking Point

  • Life of Crime: 1984-2020

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • King Richard

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

  • Untold: Deal with the Devil

  • Untold: Malice at the Palace

  • The Green Knight

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Vortex

    ★★★★½

  • Nitram

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Annette

    ★½

  • No Man of God

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • BROCKHAMPTON: THE TOP OF THE MOUNTAIN

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Recipe II

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • For Myself, Alone

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • Tiger

  • Education

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Puparia

  • Mank

    ★½

  • The Life Ahead

    ★½