Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • The Valet

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Bubble

    ★★½

  • Shut In

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★

  • Goodbye, Don Glees!

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Wasteland

    ★½

  • Antlers

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½