• Dos Estaciones

  • Alice

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Our Home

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Sharp Stick

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Dual

    ★★★½

  • 892

    ★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Master

    ★★★½

  • Living

    ★★★★

  • Gentle

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • When You Finish Saving the World

    ★★★

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Barbarians

    ★★★½

  • Happening

    ★★★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Cathedral

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • What Josiah Saw

    ★★★½

  • Giving Birth to a Butterfly

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Neptune Frost

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • The Feast

    ★★★

  • Here Before

    ★★★★

  • Ayar

    ★★★½

  • You're Dead Hélène

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★★

  • Hive

    ★★★½

  • Mayday

    ★★★

  • Fire in the Mountains

    ★★★½

  • Wild Indian

    ★★★★

  • Superior

    ★★★★

  • Prime Time

    ★★½

  • I Was a Simple Man

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • The Pink Cloud

    ★★★½

  • Knocking

    ★★★½

  • Bruiser

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • One for the Road

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★½