Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★★½

  • Our Father

  • Senior Year

    ★★

  • The Takedown

  • The Staircase

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Along for the Ride

  • A Thousand Little Cuts

    ★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Choose or Die

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • The Girl from Plainville

  • Moonshot

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Bubble

    ★½

  • Badhaai Do

    ★★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Am I Ok?

    ★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★

  • Breaking

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★½

  • Master

    ★★★

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★