• Fallen Angels Murder Club : Friends to Die For

    ½

  • Moon Knight

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

  • Ambulance

    ½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ½

  • Forgive Us Our Trespasses

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Christmas ...Again?!

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Eternals

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Sword Art Online the Movie -Progressive- Aria of a Starless Night

    ½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★½

  • Loki

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½

  • Cruella

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Yes Day

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • News of the World

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★★★

  • Letters to Satan Claus

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★½

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★★

  • OPAL

    ★★★

  • Toys of Terror

  • Soul

    ★★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

  • The War with Grandpa

    ★★★

  • The New Mutants

  • The One and Only Ivan

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • The Willoughbys

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★